DEVAM EDEN PROJE

GREENLIFE DELUXE

Mutluluk ve Huzurun Adresi

GreenLife Deluxe, doğanın sunduğu huzur ve dinginlikle modern yaşamın ihtiyaçlarını birleştiriyor. Aileler ve doğaseverler için ideal bir kaçış noktası sunarak, bağ evi konseptini lüks ve konforla harmanlıyor. Burada, her anınız özel ve unutulmaz kılınmak için düşünüldü.

 

Bahçenizde huzur var 

GreenLife Deluxe, geniş bahçeleri ve doğayla iç içe yaşam alanlarıyla, her gününüzü huzurlu bir tatil gününe çeviriyor. Yeşilin her tonunun sergilendiği bu özel alanlar, doğanın kalbinde sakin bir yaşam sürmek isteyenler için düşünülmüş bir kaçamak sunuyor. 

Proje Detayları
DEVAM EDEN PROJE

HANYAP CADDE

Şehir merkezinin canlı ritmini, evinizin huzuruyla buluşturan Hanyap Cadde; geniş ve ferah 4+1 daireleri, seçkin komşuluk yapısı ve aile yaşantısına uygun dizaynı ile sizlere sadece bir ev değil, bir yaşam alanı sunuyor. Kaliteli malzeme ve üstün işçilikle inşa edilmiş olan bu proje, modern mimarinin zarafetini yaşamınızın her köşesine taşıyor. Ayrıcalıklı detaylar, zengin sosyal donatılar ve ulaşım kolaylığı ile Hanyap Cadde, konforlu bir yaşamın kapılarını aralıyor. Gelin, bu benzersiz deneyimi birlikte keşfedelim.

Proje Detayları
DEVAM EDEN PROJE

ANDROMEDA

Gaziantep’in yükselen bölgesinde, hayatın kalbinde yeni bir yaşam alanı sunuyoruz. Sadece bir konut değil, lüks ve konforun muhteşem birleşimi olan bir yaşam deneyimi. İki modern blokta 30 adet daireden oluşan bu eşsiz konut projesi, şehir hayatına lüks bir dokunuş getiriyor. 

 

Yüksek kaliteli malzemeler, zevkli ve çağdaş iç tasarım özellikleri, yenilikçi mimari ve aydınlık ferah tasarım ile donatılan Andromeda’nın 5+1 daireleri geniş aileleri bekliyor.

Proje Detayları
DEVAM EDEN PROJE

HAN REZİDANS

Şehrin kalbinde yer alan konumu, site konforu ve şıklığıyla hayat dolu bir projede yer almak ister misiniz? Hanyap kalitesi ve güvencesiyle hayata geçirdiğimiz Han Rezidans, 120 metrekarelik 2+1 daireleriyle şanslı sahiplerini bekliyor. Her detayıyla kendine hayran bırakan Han Rezidans’ta, modernlik ve zarafet hayatınızın başrolü olacak. Sizi daha ilk bakışta farklı bir hayata çağıran mimarisiyle Han Rezidans iç ve dış mimarisinde konfor ve estetiği ile yepyeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.

Proje Detayları
DEVAM EDEN PROJE

HAN SUITE

Gaziantep’in en gözde bölgelerinden biri olan Osmangazi’de bambaşka bir yaşama kapılarını açan Han Suite, size detayları iyi planlanmış modern ve lüks bir hayat vaadediyor. Sahip olduğu nitelikleriyle ve modern mimarisiyle Han Suite yaşam kalitesinden ödün vermeyenlerin tercihi olacak. İçinde yaşadığımız hızlı akışı durdurup sakin anların tadını çıkartabileceğiniz ince detaylar, Han Suite’i yalnızca bir konut projesi olmaktan öteye taşıyor.

Proje Detayları
DEVAM EDEN PROJE

GARDENYA KONUTLARI

Yapmış olduğumuz her projede hayallerinizden ilham alıyoruz. 2 Blok 24 adet daireden oluşan Gardenya Konutları sizlere Yamaçtepe’de muhteşem bir hayat sunuyor. 5+1 olan projemizde hayatınızı kolaylaştıracak her şeyi düşündük. Her detayında şıklığı ve ihtişamı görebileceğiniz Gardenya Konutları’nın sunduğu olanaklar ve yaşam stili ile hayatınızda yeni bir başlangıç yapacaksınız. Ailenizle birlikte güzel vakit geçirebileceğiniz sosyal alanlar ve geniş dairenizle hayatınıza renk katacaksınız

Proje Detayları
TAMAMLANMIŞ PROJELER

KENT PARK KONUTLARI

TAMAMLANMIŞ PROJELER

KALE PLAZA

TAMAMLANMIŞ PROJELER

HAN PLAZA

TAMAMLANMIŞ PROJELER

VİZYON KONUTLARI

TAMAMLANMIŞ PROJELER

HANKENT SİTESİ

TAMAMLANMIŞ PROJELER

Ömer KOÇAK Rezidans

TAMAMLANMIŞ PROJELER

İBRAHİMLİ KONUTLARI

TAMAMLANMIŞ PROJELER

HANYAP REZİDANS

TAMAMLANMIŞ PROJELER

HAN Apartmanı